Restaurant (7.x-1.14) - en to eu translation catalogue (65 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Download
eu: Deskargatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Message
eu: Mezua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Large
eu: Handia

en: Modules
eu: Moduluak

en: Menu
eu: Menua

en: Event
eu: Gertaera

en: Picture
eu: Irudia

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Email
eu: Eposta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site slogan
eu: Guneko leloa

en: Available updates
eu: Eguneraketak eskuragarri

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Location
eu: Kokalekua

en: active
eu: aktiboa

en: Address
eu: Helbidea

en: General
eu: Orokorra

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Events
eu: Gertaerak

en: here
eu: hemen

en: Other
eu: Bestea

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Install
eu: Instalatu

en: Logout
eu: Irten

en: Add menu
eu: Gehitu menua

en: Completed
eu: Osatuta

en: Standard
eu: Estandar

en: News
eu: Berriak

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Grid
eu: Sareta

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Account
eu: Kontua

en: About
eu: (r)i buruz

en: done
eu: eginda

en: Variants
eu: Aldaerak

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: The installation has encountered an error.
eu: Instalazioak errore bat aurkitu du.

en: Installed %module module.
eu: %module modulua instalatu da.

en: Slides
eu: Diapositibak
