Restaurant (7.x-1.14) - en to fy translation catalogue (17 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Date
fy: Datum

en: Search
fy: Sykje

en: Message
fy: Berjocht

en: Picture
fy: Ofbylding

en: Contact
fy: Kontakt

en: active
fy: aktyf

en: Calendar
fy: Aginda

en: Navigation
fy: Navigaasje

en: News
fy: Nijs

en: You are here
fy: Jo binne hjir

en: done
fy: Klear

en: Main menu
fy: Haadmenu

en: The installation has encountered an error.
fy: De ynstallaasje kaam in flater tsjin.
