Restaurant (7.x-1.14) - en to hy translation catalogue (39 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Large
hy: Մեծ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Picture
hy: նկար

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Expanded
hy: Ընդլայնված

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Site slogan
hy: Կայքի կարգախոս

en: Available updates
hy: Հասանելի թարմացումներ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: active
hy: ակտիվ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: done
hy: կատարված է

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: The installation has encountered an error.
hy: Խնդիր է առաջացել տեղադրման ընթացքում։

en: Installed %module module.
hy: Տեղադրված է %module մոդուլը։
