Restaurant (7.x-1.14) - en to kk translation catalogue (42 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Categories
kk: Категория

en: Download
kk: Жүктеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Large
kk: Ірі

en: Modules
kk: Модульдер

en: Menu
kk: Мәзір

en: Picture
kk: Сүрет

en: Configure
kk: Баптау

en: Contact
kk: Контакттау

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Available updates
kk: Қол жетімді жанартулар

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Location
kk: Орналасуы

en: active
kk: белсенді

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа

en: Navigation
kk: Навигация

en: Add menu
kk: Мәзір қосу

en: Account
kk: Есеп

en: Twitter
kk: Твиттер

en: The installation has encountered an error.
kk: Қондыру барысында қате табылды.

en: Installed %module module.
kk: %module модулі қондырылды.
