Restaurant (7.x-1.14) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Categories
os: Категоритæ

en: Download
os: Рахæсс

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Message
os: Хъусинаг

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Modules
os: Модултæ
