Restaurant (7.x-1.14) - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Images
rw: amashusho

en: Submit
rw: ohereza

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: here
rw: Hano
