Restaurant (7.x-1.15) - en to sk translation catalogue (75 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Categories
sk: Kategórie

en: Download
sk: Prevziať

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Large
sk: Veľké

en: Icon
sk: Ikona

en: Modules
sk: Moduly

en: Event
sk: Podujatie

en: Picture
sk: Obrázok

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site slogan
sk: Slogan web stránky

en: Available updates
sk: Dostupné aktualizácie

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Custom
sk: Vlastná

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: active
sk: aktívny

en: Price
sk: Cena

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: General
sk: Všeobecné

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Events
sk: Udalosti

en: here
sk: tu

en: Other
sk: Ostatné

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Install
sk: Inštalácia

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Add menu
sk: Pridať menu

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Caption
sk: Popis

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Completed
sk: Ukončená

en: Standard
sk: Štandardná

en: News
sk: Novinky

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Grid
sk: Mriežka

en: Services
sk: Služby

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Account
sk: Účet

en: Upcoming Events
sk: Nadchádzajúce udalosti

en: About
sk: Informácie o

en: done
sk: hotovo

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: The installation has encountered an error.
sk: V inštalácii sa vyskytla chyba.

en: Installed %module module.
sk: Inštaluje sa modul %module.

en: Add event
sk: Pridať udalosť

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.

en: Step @current of @total
sk: Krok @current / @total

en: Step @step
sk: Krok @step
