Restaurant (7.x-1.0-rc4) - en to az translation catalogue (44 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Message
az: Mesaj

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Large
az: Böyük

en: Icon
az: İconka

en: Modules
az: Modullar

en: Menu
az: Menyu

en: Picture
az: Şəkil

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Contact
az: Kontakt

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site slogan
az: Sayt sloqanı

en: Available updates
az: Mövcud yeniləmələr

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Location
az: Məkan

en: active
az: aktiv

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Install
az: Yükləmek

en: Add menu
az: Menyu əlavə edin

en: Caption
az: Başlıq

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Standard
az: Standart

en: Tabs
az: Tablar

en: Grid
az: Cədvəl

en: About
az: Haqqında

en: done
az: yerinə yetirildi

en: Installed %module module.
az: %module modulu quraşdırılıb.
