Restaurant (7.x-1.12) - en to lt translation catalogue (69 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Message
lt: Žinutė

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Large
lt: Didelis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Modules
lt: Moduliai

en: Menu
lt: Meniu

en: Event
lt: Įvykis

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Available updates
lt: Prieinami atnaujinimai

en: Custom
lt: Savitas

en: Location
lt: Vieta

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: active
lt: aktyvus

en: Price
lt: Kaina

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: General
lt: Bendras

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Events
lt: Įvykiai

en: here
lt: čia

en: Other
lt: Kiti

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Install
lt: Įdiegti

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Add menu
lt: Pridėti meniu

en: Features
lt: Savybės

en: Caption
lt: Antraštė

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Standard
lt: Standartinis

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Featured
lt: Svarbus

en: Account
lt: Paskyra

en: About
lt: Apie

en: done
lt: atlikta

en: Variants
lt: Variantai

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: The installation has encountered an error.
lt: Diegiant įvyko klaida.

en: Installed %module module.
lt: Modulis %module įdiegtas.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.
