Restaurant (7.x-1.15) - en to sl translation catalogue (47 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Categories
sl: Kategorije

en: Download
sl: Prenesi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Message
sl: Sporočilo

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Modules
sl: Moduli

en: Menu
sl: Meni

en: Picture
sl: Slika

en: Configure
sl: Nastavi

en: Contact
sl: Kontakt

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Available updates
sl: Razpoložljive posodobitve

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Location
sl: Mesto

en: active
sl: aktiven

en: Price
sl: Cena

en: General
sl: Splošno

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Logout
sl: Odjava

en: Add menu
sl: Dodaj meni

en: Standard
sl: Standardni

en: News
sl: Novice

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Account
sl: Račun

en: About
sl: O modulu

en: done
sl: opravljeno

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: The installation has encountered an error.
sl: Namestitev je naletela na napako.

en: Installed %module module.
sl: Modul %module je nameščen.
