Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Modules
bg: Модули

en: Contact
bg: Контакт

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Site slogan
bg: Слоган

en: Available updates
bg: Налични обновления

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: General
bg: Общи
