Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Modules
bs: Moduli

en: Contact
bs: Kontakt

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Available updates
bs: Dostupne nadogradnje

en: Address
bs: Adresa
