Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Modules
ca: Mòduls

en: Contact
ca: Contacte

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site slogan
ca: Eslògan del lloc

en: Available updates
ca: Actualitzacions disponibles

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Distribution
ca: Distribució

en: Services
ca: Serveis
