Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Site name
cy: Enw'r safle

en: Site slogan
cy: Arwyddair safle

en: Available updates
cy: Diweddariadau sydd ar gael

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: General
cy: Cyffredinol
