Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Modules
el: Μονάδες

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Site slogan
el: Σύνθημα του ιστοτόπου

en: Available updates
el: Διαθέσιμες ενημερώσεις

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: General
el: Γενικά
