Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Modules
es: Módulos

en: Contact
es: Contacto

en: Site name
es: Nombre del sitio

en: Site slogan
es: Lema del sitio

en: Available updates
es: Actualizaciones disponibles

en: Click here
es: Pulse aquí

en: Phone
es: Teléfono

en: Address
es: Dirección

en: Distribution
es: Distribución

en: Services
es: Servicios
