Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Modules
et: Moodulid

en: Contact
et: Kontakt

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Available updates
et: Saadaolevad uuendused

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: General
et: Üldine
