Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Modules
fi: Moduulit

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Site slogan
fi: Sivuston iskulause

en: Available updates
fi: Saatavilla olevat päivitykset

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Services
fi: Palvelut

en: Like us on Facebook
fi: Tykkää meistä Facebookissa
