Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Modules
is: Mótul

en: Contact
is: Kontakt

en: Site name
is: Navn á heimasíðu

en: Site slogan
is: Slogan hjá heimasíðu

en: Available updates
is: Tøkar dagføringar
