Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Site name
fr: Nom du site

en: Site slogan
fr: Slogan du site

en: Available updates
fr: Mises à jour disponibles

en: Click here
fr: Cliquez ici

en: Phone
fr: Téléphone

en: Address
fr: Adresse

en: General
fr: Général
