Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Modules
he: רכיבים

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: Available updates
he: עדכונים זמינים

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: General
he: כללי

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Twitter
he: טוויטר

en: Google+
he: גוגל פלוס
