Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Modules
hr: Moduli

en: Contact
hr: Kontakt

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Site slogan
hr: Slogan lokacije

en: Available updates
hr: Dostupne nadogradnje

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: General
hr: Općenito
