Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Modules
it: Moduli

en: Contact
it: Contatto

en: Site name
it: Nome del sito

en: Site slogan
it: Slogan del sito

en: Available updates
it: Aggiornamenti disponibili

en: Click here
it: Clicca qui

en: Phone
it: Telefono

en: Address
it: Indirizzo

en: General
it: Generale
