Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Site slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក​របស់​តំបន់បណ្ដាញ

en: Available updates
km: បច្ចុប្បន្នភាព​ដែល​មាន

en: General
km: ទូទៅ​
