Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Site slogan
ku: دروشمی ماڵپەڕ

en: Available updates
ku: نوێکردنەوە ئامادەکان

en: General
ku: گشتی
