Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Modules
my: Module များ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Site slogan
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ ကြွေးကြော်သံ

en: Address
my: လိပ်စာ
