Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Modules
oc: Moduls

en: Contact
oc: Contacte

en: Site name
oc: Nom del site

en: Site slogan
oc: Eslogan del site

en: Available updates
oc: Mesas a jorn disponiblas

en: Address
oc: Adreça

en: Services
oc: Servicis
