Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Modules
sv: Moduler

en: Contact
sv: Kontakt

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Site slogan
sv: Webbplatsens slogan

en: Available updates
sv: Tillgängliga uppdateringar

en: Click here
sv: Klicka här

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: General
sv: Allmän

en: Services
sv: Tjänster
