Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Site name
ta: தள பெயர்

en: Site slogan
ta: தளத்திற்கான முழக்க வாசகம்

en: Available updates
ta: கிடைக்கும் நிகழ்நிலைகள்

en: General
ta: பொது
