Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Site slogan
te: సైటు నినాదం

en: Available updates
te: అందుబాటులో ఉన్న తాజాకరణలు

en: Click here
te: ఇక్కడ నొక్కండి

en: Address
te: చిరునామా

en: General
te: సాధారణ
