Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Modules
th: โมดูล

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Site slogan
th: สโลแกน

en: Available updates
th: แจ้งเตือนการอัพเดต

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: General
th: ทั่วไป

en: Distribution
th: การแจกแจง (Distribution)
