Restaurant Base (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Available updates
ug: پروگرامما يېڭىلاش

en: Address
ug: ئادرېس

en: General
ug: ئادەتتىكى
