Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Modules
ar: الوحدات

en: Contact
ar: اتصل

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Site slogan
ar: شعار الموقع

en: Available updates
ar: التحديثات المتوفرة

en: Address
ar: العنوان

en: General
ar: عام
