Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Modules
ast: Preseos

en: Contact
ast: Contautu

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Site slogan
ast: Eslogan del sitiu

en: Available updates
ast: Hai versiones nueves

en: General
ast: Xeneral
