Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Modules
be: Модулі

en: Contact
be: Кантакт

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Site slogan
be: Слёган сайту

en: Available updates
be: Даступныя абнаўленні

en: General
be: Агульны
