Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Site slogan
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་འབོད་ཚིག

en: Available updates
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ

en: Address
bo: ས་གནས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ
