Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Modules
da: Moduler

en: Contact
da: Kontakt

en: Site name
da: Sitets navn

en: Site slogan
da: Sitets slogan

en: Available updates
da: Opdateringer

en: Click here
da: Klik her

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: General
da: Generelt
