Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Modules
eo: Moduloj

en: Contact
eo: Kontakto

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Site slogan
eo: Slogano de retejo

en: Available updates
eo: Disponeblaj ĝisdatigoj
