Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Modules
eu: Moduluak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site slogan
eu: Guneko leloa

en: Available updates
eu: Eguneraketak eskuragarri

en: Address
eu: Helbidea

en: General
eu: Orokorra

en: Services
eu: Zerbitzuak
