Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Modules
gl: Módulos

en: Contact
gl: Contacto

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site slogan
gl: Eslogan do sitio

en: Available updates
gl: Actualizacións dispoñibles

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: General
gl: Xeral

en: Services
gl: Servizos
