Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: Contact
hi: संपर्क

en: Site name
hi: साइट नाम

en: Site slogan
hi: निर्माण - स्थान का नारा

en: Available updates
hi: उपलब्ध अद्यतन

en: Click here
hi: यहाँ क्लिक करें

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Address
hi: पता

en: General
hi: सामान्य

en: Facebook
hi: फेसबुक
