Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Site slogan
hy: Կայքի կարգախոս

en: Available updates
hy: Հասանելի թարմացումներ

en: General
hy: Ընդհանուր
