Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Modules
id: Modul

en: Contact
id: Kontak

en: Site name
id: Nama situs

en: Site slogan
id: Slogan situs

en: Available updates
id: Pembaruan yang tersedia

en: Phone
id: Telepon

en: Address
id: Alamat

en: General
id: Umum

en: Services
id: Layanan
