Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Modules
kk: Модульдер

en: Contact
kk: Контакттау

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Available updates
kk: Қол жетімді жанартулар

en: General
kk: Басты

en: Twitter
kk: Твиттер
