Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Modules
lt: Moduliai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Available updates
lt: Prieinami atnaujinimai

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: General
lt: Bendras
