Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Modules
lv: Moduļi

en: Contact
lv: Kontakti

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Available updates
lv: Pieejamie atjauninājumi

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: General
lv: Galvenie
