Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Contact
mr: संपर्क

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Site slogan
mr: संकेतस्थळाचे ब्रीदवाक्य

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: General
mr: साधारण
