Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Modules
nn: Modular

en: Contact
nn: Kontakt

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Available updates
nn: Tilgjengelege oppdateringar

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse
