Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Modules
pl: Moduły

en: Contact
pl: Kontakt

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Site slogan
pl: Slogan witryny

en: Available updates
pl: Nowe wersje

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: General
pl: Ogólne

en: Services
pl: Serwisy

en: Like us on Facebook
pl: Polub nas na Facebook'u
