Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Contact
fa: تماس

en: Site name
fa: نام سایت

en: Site slogan
fa: شعار سایت

en: Available updates
fa: به‌روز رسانی‌های در دسترس

en: General
fa: عمومی
